Znalezione obrazy dla zapytania gildan logoZnalezione obrazy dla zapytania jhk logo WYPRZEDA T-SHIRT Fruit of the Loom - 10 Z - 7464202430 Znalezione obrazy dla zapytania stedman logo                         
Zaopatrujemy naszych klientów w produkty sprawdzonych producentów, wybierając modele niepowtarzalne, dostosowane do aktualnych trendów rynkowych oraz do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. We współpracy z lokalnymi szwalniami jesteśmy w stanie wyprodukować produkty nie zawarte w katalogu, które w pełni zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów, w duchu utrzymania tożsamości korporacyjnej i trendów w modzie.

Zaplecze techniczne
Wyróżnia nas posiadanie własnego, rozbudowanego parku maszyn. Długoletni rozwój firmy w kierunku najnowocześniejszych technologii pozwala nam sprostać każdemu powierzonemu zleceniu i wykonać dowolny projekt odzieży. Dzięki szerokiej ofercie stawiamy na elastyczność w podejściu do potrzeb Klienta.
Zdobienia
W zależności od od metody znakowania (druk, haft) jakość nadruków jest dla nas równie ważna, jak jakość odzieży. Każdy nadruk przed seryjną produkcją jest akceptowany zarówno pod względem jakości, jak i zgodności kolorów z zamówieniem.

T-shirt

Fruit of the Loom Iconic Ringspun T

Gildan Softstyle T 150 g

Stedman Classic-T Fitted 

DRUKARNIA